Чергова апаратна нарада

Чергова апаратна нарада

18 липня 2017 року під головуванням міського голови Л.Дромашко відбулась апаратна нарада з заступниками міського голови, начальниками окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради. Під час заходу Людмила Григорівна повідомила присутніх про результати наради, що відбулася 17 липня в приміщенні Миколаївської ОДА, стосовно вирішення питання подальшого фінансування Спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з веслування на байдарках і каное.

Також в ході наради обговорювалися питання, що були порушені мешканцями міста під час виїзного прийому міського голови. Ознайомивши посадовців з переліком проблемних питань міський голова надала посадовцям доручення для відпрацювання в межах їх повноважень. Окрім того, йшлося й про продовження 44-ї сесії міської ради, заплановане на 14 годину 18 липня 2017 року.

Секретар міської ради С.Бондарчук нагадав присутнім, що графік роботи постійних депутатських комісій з розгляду питань використання бюджетних коштів розміщений на веб-сайті міста Первомайська в календарі заходів.