Чергова апаратна нарада

Чергова апаратна нарада

24 липня 2017 року під головуванням міського голови Л.Дромашко відбулась апаратна нарада з заступниками міського голови, начальниками окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради. На початку наради міський голова перевірила виконання доручень, наданих на попередній нараді. Під час заходу Людмила Григорівна повідомила присутніх про результати засідання обласного штабу з підготовки і сталого проходження опалювального сезону 2017/2018 року, що відбулося 20 липня в приміщенні Миколаївської ОДА. На засіданні були розглянуті питання:

  • впровадження автономного опалення бюджетних установ в місті Первомайськ у зв’язку з децентралізацією систем централізованого теплопостачання;
  • підготовка до роботи в зимових умовах об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери в наступному опалювальному сезоні 2017/2018 року;
  • реалізація Комплексної соціально-економічної програми забезпечення громадян житлом у Миколаївській області, проведення роз’яснювальної роботи серед населення, інформування молоді щодо можливих шляхів вирішення житлового питання.

Під час наради також обговорювали надходження до міського бюджету по орендній платі за землю; підготовку позовних заяв до суду; говорили про необхідність вирішення питання підключення газу по вулиці Юрія Гагаріна; піднімалось питання висвітлення результатів якості питної води на веб-сайті міста; тощо.

Окрім того, йшлося про заплановане на 27 липня 2017 року чергове засідання Первомайської міської ради.

Заступник міського голови по охороні здоров’я та гуманітарних питаннях Н.Товста повідомила, що Первомайська міська рада готує проект створення центру психологічної підтримки та реабілітації внутрішньо переміщених осіб та учасників АТО для отримання Гранту «Подолання наслідків конфлікту, пілотний проект з відновлення та розбудови спроможностей», який Україна отримала в якості фінансової допомоги від Світового банку для подолання наслідків конфлікту. Також ознайомила з переліком наданих кандидатур для нагородження до 80-річчя утворення Миколаївської області.

Начальник управління культури, національностей, релігій, молоді та спорту міської ради Н.Олішевська ознайомила присутніх з переліком заходів щодо проведення святкування 341-ї річниці Дня міста Первомайська.

За результатами наради посадовцям надані доручення для відпрацювання в межах повноважень.