Чергова апаратна нарада

Чергова апаратна нарада

14 серпня 2017 року під головуванням міського голови Л.Дромашко відбулась апаратна нарада з заступниками міського голови, начальниками окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради. На початку наради міський голова привітала присутніх зі святом Маковея, повідомила про позачергову сесію, що відбудеться 17 серпня о 14.00 годині, перевірила виконання доручень, наданих на попередній нараді.

Під час наради Людмила Григорівна ознайомила присутніх з протоколом засідання обласного штабу з підготовки і сталого проходження опалювального сезону 2017-2018 року, що відбулося 10 серпня 2017 року, і в якому міський голова взяла участь. Очильниця міста звернула увагу розпорядників коштів на виконання термінів доручень, наданих на засіданні обласного штабу.

Під час наради також йшлося про реалізацію в місті урядової програми «Доступні ліки», підготовку до зими, матеріальну допомогу на опалення, виконання термінів доручень, які стосуються питань, піднятих на особистих прийомах, заселення гуртожитку по вул. Гвардійська, 4, організацію свята Маковея, тощо.

За результатами наради посадовцям надані доручення для відпрацювання в межах повноважень.