Чергова апаратна нарада

Чергова апаратна нарада

21 серпня 2017 року під головуванням міського голови Л.Дромашко відбулась апаратна нарада з заступниками міського голови, начальниками окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради.

На початку наради міський голова повідомила, що 18 серпня 2017 року під керівництвом голови Миколаївської обласної державної адміністрації О.Савченка відбулась обласна відео-селекторна нарада з питань підготовки та відзначення Дня Державного Прапора України та 26-ї річниці Незалежності України в Миколаївській області. 17 серпня 2017 року відбулась селекторна нарада Прем’єр-міністра України В.Гройсмана з керівництвом профільних управлінь міської ради, підприємств теплоенергетики, газопостачання з питань готовності паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства, об’єктів соціальної сфери та інфраструктури до осінньо-зимового періоду 2017-2018 року.

Також Людмила Григорівна перевірила виконання доручень, наданих на попередній нараді і довела до відома присутніх, що з 21 серпня поточного року починають працювати постійні депутатські комісії.

Під час наради обговорили заходи з відзначення в місті Дня Державного Прапора України та 26-ї річниці Незалежності України, підготовку до зими, укладання договорів щодо забезпечення газом на 2017-2018 опалювальний період, матеріальну допомогу на опалення, проведення робіт з благоустрою міста, тощо.

Заступник міського голови по охороні здоров’я та гуманітарних питаннях Н.Товста проінформувала присутніх про результати проведеного 19-20 серпня 2017 року на стадіоні управління освіти міської ради ім. Л.Кривицького Всеукраїнського турніру з футболу на Кубок пам’яті Заслуженого тренера України, Почесного громадянина міста Первомайська Л.Кривицького. Також поділилася інформацією щодо державної програми «Доступні ліки»: яким чином вона працює в цілому в Україні.

За результатами наради посадовцям надані доручення для відпрацювання в межах повноважень.