Чергова апаратна нарада

Чергова апаратна нарада

28 серпня 2017 року під головуванням міського голови Л.Дромашко відбулась апаратна нарада з заступниками міського голови, начальниками окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради.

На початку наради міський голова подякувала присутнім за організацію та проведення 26-ї річниці незалежності України в місті Первомайську. Також Людмила Григорівна повідомила приємну новину, що міський футбольний клуб «Первомайськ» став володарем Кубка Миколаївської області 2017 року.

Під час наради міський голова перевірила виконання доручень, наданих на попередній нараді і довела до відома присутніх інформацію про заплановані на найближчий час події. Так, на 29 серпня запланована чергова сесія міської ради, 30 серпня відбудеться Конференція педпрацівників міста «Підсумки 2016-2017 та завдання на 2017-2018 навчальні роки».

Під час наради обговорили заходи з відзначення Дня міста, піднімалось питання відкриття відділення організації надання адресної грошової та натуральної допомоги територіального центру соціального обслуговування, обговорювався стан підготовки закладів освіти до нового навчального року, говорили про підготовку міського господарства до зими, результати ЗНО та рейтинги шкіл, планові ремонтні роботи водопровідних мереж в лікувальних закладах міста, тощо.

Начальник фінансового управління міської ради С.Шугуров повідомив, що виникла складна ситуація щодо ненадходження акцизних зборів, немає інформації в розрізі платників виконання дохідної частини, яка раніше щоквартально надходила з ОДПІ.

За результатами наради посадовцям надані доручення для відпрацювання в межах повноважень.