Чергова апаратна нарада

Чергова апаратна нарада

11 вересня 2017 року під головуванням міського голови Л.Дромашко відбулась апаратна нарада з заступниками міського голови, начальниками окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради.

На початку наради міський голова подякувала управлінню культури, національностей, релігій, молоді та спорту міської ради за організацію та проведення привітальної концертної програми для жителів міста «Місто без окраїн». Людмила Григорівна повідомила про необхідність продовження 48 позачергової сесії, під час проведення якої 08.09.2017 року було оголошено перерву.

Під час наради міський голова перевірила виконання доручень, наданих на попередній нараді і довела до відома присутніх інформацію про заплановані на найближчий час події. Так, 14 вересня в облдержадміністрації відбудеться чергове засідання обласного штабу з підготовки та проходження опалювального сезону 2017-2018 років; 15 вересня, з нагоди Дня міста, відбудуться урочисті збори міської ради, відкриття оновленої Дошки пошани «Наше місто», концертна програма учнів та виступи викладачів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів міста; 16 вересня місто святкує свій 341-ий День народження; 17 вересня для жителів міста на площі Тараса Григоровича Шевченка відбудуться вистави театрів-студій міста, виступи учасників самодіяльності з розмовного жанру, перегляд відеофільмів про Первомайськ під відкритим небом.

Під час наради присутні обговорили організаційні питання щодо відзначення Дня міста, розглянули питання підготовки міського господарства до зими, звернення перевізників до депутатів міської ради, тощо.

За результатами наради посадовцям надані доручення для відпрацювання в межах повноважень.