Чергова апаратна нарада

Чергова апаратна нарада

25 вересня 2017 року під головуванням міського голови Л.Дромашко відбулась апаратна нарада з заступниками міського голови, начальниками окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради.

На початку наради міський голова в чергове нагадала присутнім про відповідальність посадовців за порушення Закону України «Про запобігання корупції» та надала доручення всім розпорядникам коштів перевірити знання підлеглих вищезазначеного закону.

Людмила Григорівна проінформувала присутніх про питання, що обговорювалися на ХІІІ Українському муніципальному форумі, що проводився 18-20 вересня поточного року в м.Одесі Асоціацією міст України. Учасники форуму обговорили ситуацію із загальнодержавною заборгованістю заробітної плати медичним працівникам, яка склалася в зв’язку із затримкою надходження цільових державних субвенцій до міських бюджетів. В ході форуму також піднімались проблемні питання роботи міських водоканалів, повернення в міські бюджети акцизного збору за пальне, тощо.

Під час наради міський голова перевірила виконання доручень, наданих на попередній нараді і довела до відома присутніх інформацію про заплановані на найближчий час події. Так, 27 вересня о 17.00 годині з нагоди свята Воздвиження хреста Господнього відбудеться молебень біля поклінного Хреста; 28 вересня о 10.00 годині відбудеться чергова сесія  міської ради, а о 15.00 годині цього ж дня в Центрі культури і дозвілля ім. Є.Зарницької свято з нагоди Дня працівників освіти; 29 вересня 2017 року о 10.00 годині в Меморіальному комплексі «Сквер Перемоги» відбудеться покладання квітів до Братських могил воїнів та підпільників, які діяли на території Первомайщини в роки ІІ світової війни, а об 11.00 годині в  міському Центрі культури та дозвілля імені Є.Зарницької відбудуться урочисті збори та святкова концертна програма з нагоди відзначення в місті Первомайську 30-річчя заснування міської організації ветеранів.

Також Людмила Григорівна здійснила огляд звернень від депутатів та мешканців міста, що надійшли на її ім’я та на гарячу лінію губернатора та надала  посадовцям доручення для їх відпрацювання.

Під час наради присутні обговорили будівництво міні футбольного поля на території міста Первомайська; проблеми міськводоканалу; роботу стоматологічного відділення; розглянули питання підготовки міського господарства до зими, тощо.

Начальник фінансового управління С.Шугуров довів до відома присутніх зміни, що плануються внести до бюджетного кодексу та ознайомив присутніх із станом надходжень до міського бюджету.

За результатами наради посадовцям надані доручення для відпрацювання в межах повноважень.