Чергова апаратна нарада

Чергова апаратна нарада

23 жовтня 2017 року під головуванням міського голови Л.Дромашко відбулась чергова апаратна нарада з заступниками міського голови, начальниками окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради.

Під час наради присутні обговорили організаційні питання стосовно заходів запланованих на поточний тиждень, а саме: 24 жовтня о 14.00 год. в залі засідань (каб. 302) відбудеться презентація проекту «Електронна картка жителя міста», на яку запрошені депутати міської ради, керівники автотранспортних підприємств міста, працівники управління соціального захисту населення та керівники медичних закладів міста; 24 жовтня о 15.00 год. – засідання Колегії ради; 25 жовтня в місті Києві відбудеться засідання Правління Асоціації міст України за участю Прем’єр-Міністра України В.Гройсмана та членів Уряду; 26 жовтня - засідання чергової сесії міської ради; 28 жовтня о 14.30 годині з нагоди відзначення 73-ї річниці визволення України від нацистських загарбників у Меморіальному комплексі «Сквер Перемоги» відбудеться мітинг та покладання квітів до Братської могили воїнів та підпільників, які діяли на території Первомайщини в роки Другої світової війни. По закінченні заходу, в Центрі культури та дозвілля ім. Є.Зарницької відбудеться концерт артистів Національної філармонії України.

Окрім того, під час наради обговорювали готовність міста до опалювального сезону, стан виплат матеріальної допомоги мешканцям міста на встановлення індивідуального опалення та перевірку її цільового використання, епідеміологічний стан захворюваності на грип, тощо.

Заступник міського голови, начальник управління соціального захисту населення міської ради О.Колесніченко поінформувала присутніх про участь 19-20 жовтня в навчальному візиті до Харкова на тему «Центр надання соціальних послуга «Прозорий офіс» у місті Харкові – новий формат обслуговування громадян» та поділилася своїми позитивними враженнями.

Секретар міської ради С.Бондарчук розповів про участь у навчальному візиті до м.Страсбург (Франція). Протягом навчальної поїздки учасники мали змогу взяти участь у тематичних пленарних засіданнях 33 сесії Конгресу регіональних влад Ради Європи, поспілкувались с представниками національних делегацій, обмінятись досвідом кращих практик у сфері розвитку місцевої демократії.

Головний лікар Первомайської центральної міської багатопрофільної лікарні О.Чекрижов, доповів про участь у нараді керівництва Міністерства охорони здоров’я України. На нараді були висвітлені питання медичної реформи. Виконуюча обов’язки міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун наголосила, що зміни в системі охорони здоров’я вже почалися. Впроваджується система госпітальних округів, діє програма «Доступні ліки», у тестовому режимі працює електронна система обліку. Розглянуті переваги реформи для пацієнтів, лікарів та держави.

Начальник управління освіти міської ради Г.Остапенко надала інформацію щодо прийнятого Закону України «Про освіту» від 05.09.2017 року № 2145-VIII та звернула увагу присутніх на основні  його статті.

За результатами наради посадовцям надані доручення для відпрацювання в межах повноважень.