Чергова апаратна нарада

13 листопада 2017 року під головуванням міського голови Л.Дромашко відбулась чергова апаратна нарада з заступниками міського голови, начальниками окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради.

На початку наради міський голова проінформувала присутніх про заходи, які відбулись протягом минулого тижня. Йшлося про засідання почергової сесії міської ради, виконавчого комітету, відкриття молодіжного центру. Людмила Григорівна також повідомила зібрання що на 30 листопада заплановано проведення чергової сесії міської ради.

Міський голова звернула увагу начальника фінансового управління міської ради С.Шугурова на необхідності терміново перерахувати кошти в розмірі 200,0 тис. грн. Первомайському ВП ГУНП в Миколаївській області. Заступнику начальника управління соціального захисту населення міської ради з питань організації надання соціальних послуг Н.Ельсон було доручено терміново підготувати та затвердити в робочому порядку проект рішення виконавчого комітету «Про реконструкцію системи опалення в квартирах багатоповерхових будинків та будинках приватного сектору, шляхом надання матеріальної допомоги у грошовому еквіваленті». Начальнику відділу підприємницької діяльності управління економіки міської ради І.Чорній доручено найближчим часом організувати проведення наради щодо роз’яснення серед депутатів міської ради необхідності внесення змін до рішення міської ради по місцевим податкам.

Міський голова наголосила головним лікарям міських лікувальних закладів на необхідності обов’язкового інформування через засоби масової інформації населення міста про хід державних медичних програм.

Під час наради Людмила Григорівна проінформувала присутніх про корисну інформацію щодо об’єднання громад, яка розміщена в газеті «Рідне Прибужжя» та запропонувала посадовцям ознайомитись із статтею.

Обговорювалось також рішення міської ради щодо призупинення дії рішення міської ради від 29.08.2017 року №15 «Про впорядкування торгівлі на вулицях прилеглих до ринку ТОВ «Флора.», яким передбачене відкриття вищеназваних вулиць для руху транспорту з 07.11.2017 року.

В ході наради начальник управління культури, національностей, релігій, молоді та спорту міської ради Н.Олішевська повідомила про проведення 15 листопада фестивалю «Молодіжний зорепад», що присвячений святкуванню Міжнародного дня студентів, а 18 листопада відбудеться захід з нагоди вшанування Первомайського футбольного клубу.

Начальник управління житлово-комунального господарства міської ради Т.Троян поінформувала присутніх про початок ремонту дорожнього покриття на вулиці Сидора Білого (Климента Готвальда) та обстеження вулиць Василя Жуковського, Одеської та Олени Пчілки (Семена Урицького), роботи на яких почнуться протягом поточного тижня.