Чергова апаратна нарада

Чергова апаратна нарада

11 грудня 2017 року під головуванням міського голови Л.Дромашко відбулась апаратна нарада з заступниками міського голови, начальниками окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради.

Під час наради присутні обговорили організаційні питання стосовно заходів запланованих до кінця поточного року. Зокрема йшлося про сесію міської ради, що відбудеться 11 грудня о 14.00; мітинг-реквієм з нагоди відзначення Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС 14 грудня 2017 року у мікрорайоні Фрегат о 10.00; святкові заходи приурочені Дню вшанування пенсіонерів і ветеранів МВС та Національної поліції 20 грудня поточного року; 21 грудня 2017 року - засідання сесії міської ради щодо прийняття бюджету на 2018 рік; початок засідань постійних депутатських комісій з 13 грудня поточного року.

Також міський голова звернула увагу на необхідності всім розпорядникам бюджетних коштів уважно надати пропозиції до бюджету без розбіжностей та підготувати всі потреби по зверненням депутатів міської ради на 2018 рік.

Начальник фінансового управління міської ради С.Шугуров наголосив на необхідності чітко та швидко (в термін до 20 грудня 2017 року) попрацювати з казначейством (особливо управління освіти та заклади медицини).

Начальника управління освіти міської ради Г.Остапенко повідомила про прибуття до міста Первомайська волонтера з США.

Начальник управління економіки міської ради Т.Зарицька нагадала присутнім про необхідність надання інформації до звіту міського голови за 2017 рік.

Про ситуацію по дорогах станом на ранок 11.12.2017 року та про стан освітлення у мікрорайонах міста доповіла начальник управління житлово-комунального господарства міської ради Т. Троян.

Окрім того, під час наради Людмила Григорівна зупинилась на питаннях оплати праці та погашення заборгованості по заробітній платі, в першу чергу, та необхідності оплати за використану електричну енергію - до 20 грудня поточного року.

За результатами наради посадовцям надані доручення для відпрацювання в межах повноважень.