Чергова апаратна нарада

Чергова апаратна нарада

18 грудня 2017 року під головуванням міського голови Л.Дромашко відбулась чергова апаратна нарада з заступниками міського голови, начальниками окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради.

На початку наради міський голова проінформувала присутніх про зустріч з представниками міста Кропивницького, що прибули до нашого міста за обміном досвідом щодо децентралізації опалення. Членів делегації цікавив процес відключення бюджетних установ від централізованого та встановлення індивідуального опалення, гості відвідали дошкільні та загальноосвітні навчальні заклади.

Людмила Григорівна також повідомила зібрання, що 19 грудня поточного року відбудеться низка заходів, а саме: заходи, присвячені Дню Святого Миколая, виїзний прийом громадян міським головою, засідання Колегії ради; на 21 грудня заплановане засідання сесії міської ради щодо прийняття бюджету на 2018 рік; протягом поточного тижня будуть проводитися засідання постійних депутатських комісій; 22 грудня відбудеться звіт міського голови; на 28 грудня заплановане проведення чергової сесії міської ради.

Міський голова звернула увагу заступника начальника управління житлово-комунального господарства міської ради В.Яшкіна на необхідність виділення коштів на ремонт даху будинку по вул.Шовковичній, 37А, де мешкають ветерани-афганці та учасник АТО. Також Людмила Григорівна поцікавилась у керівників бюджетних установ щодо температурних режимів в установах та зупинилась на найважливішому питанні – затвердженні міського бюджету на 2018 рік.

Начальник управління соціального захисту населення міської ради О.Колесніченко повідомила про виставку-продаж робіт майстрів декоративно-ужиткового мистецтва яка присвячена Дню Святого Миколая та діятиме в приміщенні виконавчого комітету, запросила всіх підтримати майстрів та придбати вироби.

За результатами наради посадовцям надані доручення для відпрацювання в межах повноважень.