Чергова апаратна нарада

Чергова апаратна нарада

9 січня 2018 року під головуванням міського голови Л.Дромашко відбулась чергова апаратна нарада з заступниками міського голови, начальниками окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради.

На початку наради Людмила Григорівна проінформувала присутніх про проведений особистий прийом, що відбувся незадовго до апаратної наради та озвучила основні питання, з якими мешканці міста зверталися до міського голови. Здебільшого громадян цікавило питання надання матеріальної допомоги.

Міський голова також повідомила зібрання, що на 12 січня поточного року заплановане чергове засідання виконавчого комітету міської ради, а 13 січня поточного року о 16.00 на площі Тараса Григоровича Шевченка відбудеться концертно-розважальна програма «В ніч під старий Новий рік».

Окрім того під час наради присутні обговорили прогнози виконання бюджету-2018, стан опалення бюджетних установ, створення інклюзивного центру для дітей з особливими потребами, реалізацію в 2018 році програми «Доступні ліки», здійснення перевезення пільгової категорії населення міста, тощо.

За результатами наради посадовцям надані доручення для відпрацювання в межах повноважень.