Чергова апаратна нарада

Чергова апаратна нарада

29 січня 2018 року під головуванням міського голови Л.Дромашко відбулась чергова апаратна нарада з заступниками міського голови, начальниками окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради.

На початку наради Людмила Григорівна повідомила зібрання, що 29 січня відбудеться засідання штабу з керівниками комунальних підприємств, меморіальний захід в бібліотеці «Крути: за Україну, за її волю»; 30 січня відбудеться засідання комісії з питань захисту прав дитини, засідання комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків та погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат; на 31 січня заплановане засідання координаційного комітету сприяння зайнятості населення; 9 лютого відбудеться чергове засідання виконавчого комітету. Також міський голова проінформувала присутніх, що 8 лютого поточного року Асоціацією міст України в місті Первомайськ (одному з пілотних міст) буде проведено презентацію результатів дослідження соціологічного опитування стосовно діяльності органів місцевого самоврядування та їх співпраці з громадськістю для представників виконавчого комітету Первомайської міської ради та депутатського корпусу для подальшого аналізу та підготовки плану підвищення ефективності діяльності за відповідним напрямком.

Також, під час наради, міський голова зупинилась на питанні щодо перейменування міста Первомайська. Присутні обговорили поточні результати голосування населення міста, щодо доцільності проведення громадських слухань з вищезазначеного питання, що відбувається на сторінці «Виконавчий комітет Первомайської міської ради» у Фейсбук. Людмила Григорівна надала доручення створити робочу групу із складу голів постійних депутатських комісій із залученням краєзнавців міста для проведення роботи з вивчення можливих історичних назв в разі перейменування міста Первомайська.

Окрім того, міський голова зупинилася на питаннях, що піднімають жителі міста в листах та особистих зверненнях, що надходять на її ім’я. В ході засідання присутні обговорили роботу КП «Первомайський міський водоканал»; перерахунок субсидій підприємствам, що надають комунальні послуги населенню; роботу перевізників, які здійснюють перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування; реалізацію урядової програми «Доступні ліки»; тощо.

За результатами наради посадовцям надані доручення для відпрацювання в межах повноважень.