Чергова апаратна нарада

Чергова апаратна нарада

23 квітня 2018 року під головуванням Первомайського міського голови Л.Дромашко відбулась чергова апаратна нарада з заступниками міського голови, начальниками окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради.

Під час наради обговорювався ряд важливих питань життєдіяльності міста. Насамперед йшлося про організаційні питання щодо благоустрою міста, піднімалось питання ремонту міських доріг та поривів на водопровідних мережах. Також присутні обговорили заходи, що заплановані на найближчий час. Зокрема йшлося про сесію міської ради, що відбудеться 26 квітня; мітинг-реквієм з нагоди 32-ої роковини Чорнобильської трагедії; відкриття 1 травня міського парку культури та відпочинку «Дружба народів» та проведення святкового заходу «Весняний подих»; відзначення в місті 8-9 травня Дня пам’яті та примирення та 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні; конкурс «Місіс Первомайська – 2018», що відбудеться 12 травня в Палаці культури «Фрегат».

Міський голова нагадала присутнім, що з 1 квітня розпочався процес підписання декларацій з сімейними лікарями та наголосила на необхідності всім працівникам виконавчих органів укласти угоди з лікарями. Окрім того обговорили необхідність проведення найближчим часом прес-конференції керівника комунального закладу «Первомайський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Т.Оболенської, щодо роз’яснення процедури укладання договорів.

Начальник управління освіти Первомайської міської ради Г.Остапенко повідомила присутніх, що учень ЗОШ І-ІІІ ст. №9 Рябенький Максим отримав ІІ місце в обласному конкурсі «Лідер року – 2018». Боротьба була не із легких. Адже за звання кращого лідера змагалося 23 особи. Також, Галина Феліксівна поділилася гарною новиною, що на Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт на високому рівні були визнані і дослідження первомайських учнів. Учениця ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Кружкова Марія отримала диплом І ступеня, а учень гімназії Кудрявцев Валерій – ІІІ ступеня.

За результатами наради посадовцям були надані доручення для відпрацювання в межах повноважень.