Чергова апаратна нарада з заступниками міського голови

Чергова апаратна нарада з заступниками міського голови

15 січня 2018 року під головуванням міського голови Л.Дромашко відбулась чергова апаратна нарада з заступниками міського голови, начальниками окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради.

На початку наради міський голова повідомила, що 12 січня поточного року, з метою обміну досвідом, в місті Первомайську з одноденним робочим візитом побувала делегація представників органів місцевого самоврядування міста Чортків, Тернопільської області, на чолі з міським головою Володимиром Шматько. Людмила Григорівна подякувала всім учасникам зустрічі за організацію прийому делегації.

Окрім того під час наради присутні обговорили звернення громадян, стан виплати матеріальної допомоги на встановлення індивідуального опалення на 01 січня 2018 року, температурний режим повітря та готовність систем опалення бюджетних установ до похолодання, тощо.

Заступник міського голови по охороні здоров’я та гуманітарних питаннях міської ради Н.Товста повідомила, що вмісті, на даний час, відсутні факти захворювання на кір та гепатит А.

Головний лікар КЗ «Первомайський міський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Т.Оболенська надала інформацію про наявність вакцини на кір та АКДП в місті та яким чином проводиться вакцинація серед дітей та дорослих.

Секретар міської ради С.Бондарчук звернувся до керівників управлінь міської ради про виділення спеціалістів для навчання з метою залучення грантових коштів до міста Первомайська.

За результатами наради посадовцям надані доручення для відпрацювання в межах повноважень.