Чергова апаратна нарада з заступниками міського голови

Чергова апаратна нарада з заступниками міського голови

12 лютого 2018 року під головуванням першого заступника міського голови О.Кукурузи відбулась чергова апаратна нарада з заступниками міського голови, начальниками окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради.

На початку наради йшлося про заходи заплановані на найближчий час. Зокрема на 13 лютого 2018 року заплановане засідання виконавчого комітету міської ради; 14 лютого відбудеться круглий стіл з воїнами-афганцями; 15 лютого запланований мітинг з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 29-ої річниці виведення військ колишнього Союзу РСР з Афганістану, покладання квітів до пам’ятника у Сквері пам’яті по загиблих воїнах-афганцях (мікрорайон «Фрегат»); цього ж дня відбудеться засідання постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів, приватизації, економічної політики, розвитку підприємництва, транспорту та зв’язку. Окрім того заплановані навчання МЧС відповідно заходів запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру в місті Первомайську.

Заступник міського голови по охороні здоров’я та гуманітарних питаннях Н.Товста проінформувала, що на сьогоднішній день, в наслідок перерозподілу управлінням охорони здоров’я облдержадміністрації, місто отримало 200 доз вакцин проти кору. Вакцина проти дифтерії є в наявності і для дітей і для дорослих, тож всі бажаючі можуть зробити щеплення. Також виступаюча повідомила про чемпіонат міста Первомайська із загально-фізичної підготовки на байдарках і каное та веслувального слалому. Захід запланований на 17 лютого поточного року. Чемпіонат проводиться з метою вшанування пам’яті героя АТО Гуцаленка М.В. популяризації олімпійського виду спорту веслування на байдарках і каное, подальшого заохочення дітей до регулярних занять спортом. 17 лютого також заплановані розважальні заходи з нагоди проведення в місті Первомайську свята «Масляна не барися – до Великодня простягнися», які відбудуться на площі Т.Шевченка.

В ході наради начальник управління освіти міської ради Г.Остапенко повідомила зібрання про перемогу вчителів, що представляли місто Первомайськ, у обласному етапі конкурсу «Вчитель року 2018». Так, 2 місце посіла вчитель фізики ЗОШ №12 О.Кудревич, а також 2 місце дісталось вчителю фізичної культури ЗОШ І-ІІ ст. №15 - колегіум Г.Баранюку.

Начальник фінансового управління міської ради С.Шугуров надав короткий аналіз використання коштів за 2017 рік, проінформував про надходження та використання коштів загального та спеціального фондів бюджету міста за січень поточного року та стан надходження коштів до міського бюджету міста Первомайська станом на 01.02.2018 року.