Чергова апаратна нарада з заступниками міського голови

Чергова апаратна нарада з заступниками міського голови

19 лютого 2018 року під головуванням першого заступника міського голови О.Кукурузи відбулась чергова апаратна нарада з заступниками міського голови, начальниками окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради.

Олександр В’ячеславович повідомив присутніх про заходи заплановані на найближчий час: 20 лютого о 15.00 в читальній залі міської централізованої бібліотечної системи відбудеться меморіальний захід з нагоди відзначення Дня Героїв Небесної Сотні; 22 лютого о 9.00 год. в ЗОШ І-ІІ ст. №7 заплановане відкриття меморіальної дошки загиблому учаснику антитерористичної операції Роману Довгому; цього ж дня о 14.00 год. відбудеться чергове засідання сесії міської ради.

Під час апаратної наради йшлося про рівень захворюваності на грип та ГРВІ в місті, який на даний час тримається на рівні жовтня 2017 року, а також щодо офіційно зареєстрованих випадків кору. Зокрема головний лікар комунального закладу «Первомайський міський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Т.Оболенська повідомила, що управління охорони здоров’я ОДА у відповідь на звернення Первомайської міської ради зробило перерозподіл вакцин, внаслідок чого отримано 200 доз, замість необхідних 3 тисяч. На даний час вакцина проти кору в місті закінчилась. Окрім того головний лікар проінформувала, що до реалізації в Первомайську урядової програми «Доступні ліки» додатково залучено компанію «Реал-фарм», яка має розгалужену мережу аптек в різних мікрорайонах міста. Це зроблено для зручності первомайців, адже раніше ліки за програмою видавали лише в ПКВО «Фармация», яка знаходиться в центрі міста.

Заступник міського голови по охороні здоров’я та гуманітарних питаннях міської ради Н.Товста подякувала організаторам та учасникам народного гуляння з нагоди Масляної, повідомила про участь міста Первомайська у Всеукраїнському конкурсі серед громад-членів Асоціації міст України «Міста, дружні до дитини».

Начальник управління освіти міської ради Г.Остапенко доповіла, що в зв’язку з великою кількістю відсутніх учнів через захворюваність на грип та ГРВІ в деяких школах та класах оголошено карантин.

Начальник управління культури, національностей, релігій, молоді та спорту міської ради Н.Олішевська запросила всіх бажаючих на концерт ансамблю «Пламя», що відбудеться 24 лютого та поінформувала про заходи, які пройдуть на початку березня поточного року, а саме: 02.03.2018 року – «Міс Первомайськ 2018», 06.03.2018 року – святковий захід «Тонке мереживо жіночої душі», 08.03.2018 року – дитячий концерт «Дякую тобі, мамо!».