Чергова апаратна нарада з заступниками міського голови

Чергова апаратна нарада з заступниками міського голови

12 березня 2018 року під головуванням першого заступника міського голови О.Кукурузи відбулась чергова апаратна нарада з заступниками міського голови, начальниками окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради.

Олександр В’ячеславович повідомив присутніх про заходи заплановані на найближчий час: 13 березня відбудеться чергове засідання виконавчого комітету; 14 березня в Україні відзначають День українського добровольця; 18 березня – День працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення; 29 березня відбудеться чергове засідання сесії міської ради. Головуючий проінформував присутніх, що в країні частково знято мораторій на перевірки фізичних осіб-підприємців. Під час апаратної наради також йшлося про рівень захворюваності на грип та ГРВІ в місті, зареєстровані випадки кору. Зокрема головний лікар комунального закладу «Первомайський міський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Т.Оболенська повідомила, що на даний час вакцина від кору є в наявності. Окрім того присутні обговорили показники виконання бюджету за лютий 2018 року, стан перерахунку субсидій комунальним підприємствам міста, терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році, стан дорожнього покриття, заходи щодо святкування Дня пам’яті та примирення, тощо.

Наостанок керуюча справами виконавчого комітету міської ради Л.Постернак повідомила, що з 19 по 23 березня 2018 року буде проведено атестацію посадових осіб місцевого самоврядування виконавчих органів міської ради.

За результатами наради були надані доручення відповідальним особам для належного відпрацювання.