Чергова апаратна нарада з заступниками міського голови

Чергова апаратна нарада з заступниками міського голови

19 березня 2018 року під головуванням першого заступника міського голови О.Кукурузи відбулась чергова апаратна нарада з заступниками міського голови, начальниками окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради.

Олександр Вячеславович зупинився на головній темі наради – ліквідації наслідків негоди – прибирання снігових заметів, розчищення доріг, тротуарів та прибудинкових територій. Головуючий проінформував присутніх, що були докладені всі зусилля задля усунення заторів на головних автошляхах міста. Для забезпечення проїзду транспорту залучена техніка як комунальних підприємств так і приватних підприємців. Станом на ранок 19 березня дороги в місті більшістю розчищені, але є ще ділянки доріг віддалених мікрорайонів міста Первомайська, які необхідно очистити від снігу. Також перший заступник висловив подяку перевізникам за забезпечення безперервного руху громадського пасажирського транспорту, не зважаючи на складні погодні умови.

Окрім того присутні обговорили показники виконання бюджету за березень 2018 року та загалом за І квартал 2018 року, стан відвідування навчальних закладів міста, зареєстровані випадки кору, тощо.

Секретар міської ради С.Бондарчука повідомив, що з 19 березня 2018 року розпочинають роботу постійні депутатські комісії.

За результатами наради були надані доручення відповідальним особам для належного відпрацювання.