Чергова апаратна нарада з заступниками міського голови

Чергова апаратна нарада з заступниками міського голови

26 березня 2018 року під головуванням секретаря Первомайської міської ради С.Бондарчука відбулась чергова апаратна нарада з заступниками міського голови, начальниками окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради.

Сергій Олександрович проінформував присутніх про результати проведеної атестації посадових осіб місцевого самоврядування виконавчих органів міської ради та ознайомив із нововведеннями, що планується впровадити при атестації в подальшому. Секретар міської ради також нагадав присутнім про чергову сесію міської ради, що запланована на 29 березня 2018 року.

Присутній на апаратній нараді зовнішній аудитор системи управління якістю П.Підгаєць повідомив про зміни в системі управління якістю, пояснив розуміння терміну «ризики» в роботі та можливості їх усунення з метою покращення якості надання послуг у виконавчих органах Первомайської міської ради, вказав управління та відділи, які підлягають обов’язковій перевірці щодо виконання встановлених вимог СУЯ.

Окрім того присутні обговорили стан захворюваності населення міста на кір та необхідність проведення прес-конференції для засобів масової інформації щодо ситуації із захворювання на кір в місті Первомайську.

За результатами наради були надані доручення відповідальним особам для належного відпрацювання.