Чергова апаратна нарада з заступниками міського голови

Чергова апаратна нарада з заступниками міського голови

10 квітня 2018 року під головуванням міського голови Л.Дромашко відбулась чергова апаратна нарада з заступниками міського голови, начальниками окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради.

Під час наради обговорювався ряд важливих питань життєдіяльності міста. Насамперед йшлося про організаційні питання щодо благоустрою міста; піднімалось питання встановлення межі міста; йшлося про позачергове пленарне засідання сесії міської ради заплановане на 10 квітня та про чергове засідання виконавчого комітету, що відбудеться 13 квітня. Міський голова надала доручення заступнику міського голови по комунальній власності, земельних відносинах та архітектурних питаннях міської ради С.Свідерко надати пропозиції щодо перегляду оплати за оренду нежитлових приміщень комунальної власності у створених ОСББ. Заступник начальника управління житлово-комунального господарства міської ради з питань реформування, розвитку і експлуатації житлового фонду та інженерної інфраструктури В.Яшкін до кінця квітня повинен організувати зустріч з головами ОСББ з питань підготовки міста до наступного опалювального сезону 2018-2019 років.

В ході наради заступник міського голови по охороні здоров’я та гуманітарних питаннях Н.Товста повідомила присутніх про стан захворюваності населення міста на кір протягом минулого тижня у порівнянні з попереднім, а саме: 17 осіб (10 – дорослих, 7 - дітей) проти 28 осіб.

Заступник міського голови, начальник управління соціального захисту населення міської ради О.Колесніченко повідомила про початок 12 квітня цього року міського етапу конкурсу творчості для дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повір у себе, і в тебе повірять інші», а також проінформувала, що 12 квітня цього року довгожителеві нашого міста О.В.Теслюк виповнюється 104 роки.