Чергова нарада з керівниками КП та працівниками управління ЖКГ

Чергова нарада з керівниками КП та працівниками управління ЖКГ

15 травня 2017 року в приміщенні Первомайської міської ради під головуванням міського голови Л.Дромашко, за участю першого заступника міського голови О.Кукурузи відбулася чергова нарада з керівниками комунальних підприємств міста та працівниками управління житлово-комунального господарства міської ради.

На початку наради О.Кукуруза проінформував присутніх, про заплановане проведення засідання міського штабу 18 травня 2017 року з підготовки міського господарства до роботи в наступному  опалювальному періоді.

Під час наради посадові особи доповіли про стан виконання доручень, наданих на попередніх засіданнях, та обговорили, зокрема, такі питання: щодо ремонту дорожнього покриття внутрішньо-дворових проїздів; покосів трави та поливання висаджених саджанців; роботи фонтанів в міському парку відпочинку, прибирання території та вивезення сміття, залучення інспекції з благоустрою для контролю належного порядку та, за необхідності, складання протоколів на юридичних осіб, що не виконують «Правила благоустрою м. Первомайська»; встановлення обмежувачів швидкості, так званих «лежачих поліцейських» в районі ЗОШ № 11 та по вул. Одеській; стерилізації бездомних собак і котів; щодо витоків в районі залізничного мосту (від вул. Робесп’єра); працездатності та порядку заміни пожежних гідрантів в місті; щодо будівництва та ремонту контейнерних майданчиків для твердих побутових відходів, тощо.

Міський голова акцентувала увагу керівників підприємств на виконанні заходів з підготовки господарства підприємств (житлового фонду) до роботи в наступному опалювальному періоді. Житлово-експлуатаційним підприємствам додатково вказала на приведення прибудинкових територій в належний стан та постійне підтримання на цих територіях чистоти і порядку.

За результатами засідання були надані доручення відповідальним особам для належного відпрацювання.