Чергова нарада з керівниками КП та працівниками управління ЖКГ

Чергова нарада з керівниками КП та працівниками управління ЖКГ

18 липня 2017 року в приміщенні Первомайської міської ради під головуванням першого заступника міського голови О.Кукурузи відбулася чергова нарада з керівниками комунальних підприємств міста та працівниками управління житлово-комунального господарства міської ради.

Під час наради Олександр Вячеславович заслухав керівників житлово-комунальних підприємств, які доповіли про стан виконання доручень, наданих на попередніх засіданнях та про виконання планових робіт на своїх дільницях. Присутні обговорили, зокрема, питання щодо обстеження траси очисних споруд каналізації КЗ «Первомайського міського водоканалу»; підписання документації по передачі фонтану міського парку відпочинку «Дружби народів» з балансу управління ЖКГ на баланс КП "Парк культури та відпочинку "Дружба народів"; необхідності активізації робіт по скошуванню карантинних рослин; тощо.

В ході наради керівники комунальних підприємств доповіли про виконання поточного ремонту покрівель на підпорядкованому житловому фонді, які обслуговуються даними  підприємствами.

За результатами засідання були надані доручення відповідальним особам для належного відпрацювання.