Чергова нарада з керівниками КП та працівниками управління ЖКГ

Чергова нарада з керівниками КП та працівниками управління ЖКГ

31 липня 2017 року в приміщенні Первомайської міської ради під головуванням міського голови Л.Дромашко, за участю першого заступника міського голови О.Кукурузи відбулася чергова нарада з керівниками комунальних підприємств міста та працівниками управління житлово-комунального господарства міської ради.

Під час наради посадові особи доповіли про стан виконання доручень, наданих на попередніх засіданнях та про виконання планових робіт на своїх дільницях. Також обговорили питання щодо роботи магістральної каналізаційної мережі по вул. Корабельній; роботу інспекції з благоустрою щодо виконання наданих доручень (по вул.Київській); будівництво заїзного «карману» поруч з магазином «Тітан»; результати обстеження очисних споруд каналізації КП «Первомайський міський водоканал» в районі с. Грушівка; накопичення сміття на кладовищі мікрорайону «Богопіль»; прибирання клумб на території міста; встановлення парапетів на будинках; ремонту покрівлі над приміщеннями музичної школи, розташованої у буд. № 14 по вул. Федора Достоєвського; розміщення урн для сміття;  проведення робіт по будівництву водогону по вул. Маршала Рибалко, тощо. Також в ході наради присутні заслухали керівників комунальних підприємств про хід проведення поточного ремонту покрівель багатоквартирних будинків.

По завершенню наради Людмила Григорівна підвела підсумки її роботи, надала відповідні доручення, відповідальним особам для належного відпрацювання. Зокрема акцентувала увагу, що першочерговим завданням є підготовка об’єктів до зими та нагадала про особисту відповідальність керівників підприємств за її організацію.