Чергове апаратно-правове навчання

Чергове апаратно-правове навчання

16 травня 2017 року під головуванням керуючої справами виконавчого комітету міської ради Л.Постернак відбулося чергове апаратно-правове навчання працівників апарату виконавчого комітету міської ради, інших виконавчих органів міської ради.

Присутні посадовці заслухали інформацію з наступних питань порядку денного:

Секретар міської ради С.Бондарчук ознайомив присутніх з порядком організації та проведення громадських слухань в місті Первомайську.

Начальник юридичного відділу апарату виконавчого комітету міської ради С.Доценко розповіла про спеціальні заходи з попередження насильства в сім’ї (Закон України  «Про попередження насильства в сім’ї»).

Про надання вторинної безоплатної правової допомоги (Закон України «Про надання безоплатної правової допомоги») проінформувала головний спеціаліст юридичного відділу апарату виконавчого комітету міської ради Ю. Уколова.

Начальник відділу кадрової та мобілізаційно-оборонної роботи апарату виконавчого комітету міської ради О. Мінтян пояснила порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад під час прийняття на службу в органи місцевого самоврядування.

Адміністратор системи відділу інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю та засобами масової інформації апарату виконавчого комітету міської ради В.Галузінський розповів про основи роботи у текстовому процесорі на прикладі Word 03 та Word 07.

Апаратно-правові навчання пройшли в діловому руслі, посадові особи місцевого самоврядування отримали відповіді на всі запитання, які у них виникли.