Чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

Чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

30 січня 2018 року в приміщенні виконавчого комітету Первомайської міської ради під головуванням міського голови Л.Дромашко за участю заступника міського голови по охороні здоров’я та гуманітарних питаннях Н.Товстої відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Під час роботи комісії розглядались питання про припинення піклування над дитиною, позбавленою батьківського піклування; про надання повної цивільної дієздатності неповнолітній дитині; про встановлення порядку побачення з малолітніми дітьми; про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування малолітнім та неповнолітнім дітям; про здійснення соціального супроводу над особами з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; про затвердження індивідуальних планів дітей-сиріт, тощо. Два питання порядку денного стосувалося доцільності відібрання без позбавлення матері батьківських прав відносно її малолітньої дитини та позбавлення батьківських прав батька відносно його неповнолітньої дитини.

Усі питання, які заслуховувалися на комісії, попередньо детально вивчені працівниками управління у справах дітей міськвиконкому. За результатами роботи комісія прийняла компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей. Адже кожна дитина потребує піклування і доброзичливого ставлення до себе, відчуття своєї необхідності. Ці чинники впливають на здоровий розвиток дитини, формування її особистості, моральних та етичних норм.