Чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

Чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

З метою здійснення соціального захисту прав та інтересів дітей 30 жовтня 2018 року під головуванням міського голови Л.Дромашко відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.

На засіданні комісії розглядались питання про призначення відповідальних за збереження майна дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; доцільність функціонування окремої прийомної сім’ї; надання юридичної допомоги особі з числа дітей, позбавлених батьківського піклування; здійснення соціального супроводу сімей, діти яких через складні життєві обставини були влаштовані до КЗ «Первомайський центр соціально-психологічної реабілітації дітей»; взяття та зняття з соціального супроводу сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Окрім цього члени комісії розглянули ряд заяв громадян про надання дозволу органу опіки та піклування на укладення договору дарування частки житла, право власності в якому має неповнолітня дитина, дарування частки земельної ділянки на ім’я малолітньої дитини, продаж та купівля житла, в якому неповнолітня дитина має право власності.

В ході роботи комісією затверджено індивідуальні плани соціального захисту дітей, що перебувають в складних життєвих обставинах.

Усі питання детально вивчені працівниками управління у справах дітей Первомайської міської ради, обговорені присутніми членами комісії та запрошеними.

Засідання пройшло в злагодженій та конструктивній обстановці. За результатами роботи комісія прийняла компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.