Чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

Чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

30 листопада 2018 року під головуванням начальника управління у справах дітей Первомайської міської ради Н.Перкової відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Члени комісії обговорили 23 питання порядку денного, зокрема щодо надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування неповнолітнім особам та надання статусу дитини – сироти малолітній дитині; щодо забезпечення навчання малолітньої дитини; щодо встановлення порядку побачення з малолітньою дитиною; щодо визначення місця проживання малолітньої дитини; щодо надання висновку органу опіки та піклування виконавчого комітету міської ради про доцільність позбавлення батьківських прав громадянами по відношенню до малолітніх дітей; щодо надання дозволу Державній виконавчій службі України щодо реалізації квартири та ½ частки квартири право користування яких мають малолітні діти; щодо отримання дітьми – сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування одноразової грошової допомоги від держави після досягнення ними 18-річного віку; щодо здійснення соціального супроводу сімей, діти з яких опинилися в складних життєвих обставинах; щодо взяття та зняття з соціального супроводу сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, тощо.

В ході роботи комісією затверджено індивідуальні плани соціального захисту дітей, що перебувають в складних життєвих обставинах, дитини – сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування.

Усі питання детально вивчені працівниками управління у справах дітей Первомайської міської ради, обговорені присутніми членами комісії.

Засідання пройшло в злагодженій та конструктивній обстановці. За результатами роботи комісія прийняла компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.