Чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

Чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

26 грудня 2018 року під головуванням міського голови Л.Дромашко, відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Члени комісії обговорили 16 питань порядку денного, зокрема щодо організації індивідуального навчання малолітньої дитини; направлення малолітніх дітей до Миколаївського обласного Будинку дитини Миколаївської обласної ради на повне державне утримання; розгляд повідомлення завідувача акушерським відділенням ПЦМБЛ В.Поддубняка; затвердження висновку органу опіки та піклування виконавчого комітету міської ради про доцільність позбавлення батьківських прав громадян чи (громадянами) по відношенню до малолітніх дітей та в їх інтересах; затвердження висновку органу опіки та піклування виконавчого комітету міської ради про визначення способу участі громадянина у вихованні малолітньої дитини; затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування; ряд питань щодо захисту прав та інтересів дітей, позбавлених батьківського піклування.

Усі питання детально вивчені працівниками управління у справах дітей Первомайської міської ради, обговорені присутніми членами комісії.

Засідання пройшло в злагодженій та конструктивній обстановці. За результатами роботи комісія прийняла компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.