Чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

Чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

30 січня 2019 року під головуванням міського голови Л.Дромашко відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.

На порядок денний були винесені наступні питання: влаштування на спільне проживання і виховання малолітніх дітей до дитячого будинку сімейного типу; визначення місця проживання неповнолітніх та малолітніх дітей; вибуття дитини з прийомної сім’ї; про надання статусу дитини-сироти малолітній дитині; взяття та зняття з соціального супроводу сімей, діти з яких опинилися в складних життєвих обставинах; затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування; тощо.

Підготовлені матеріали детально вивчені спеціалістами управління у справах дітей міської ради, надані всі необхідні, згідно до чинного законодавства, документи для їх розгляду, заслухані заявники, відповідачі та запрошені.

Напередодні засідання проведено відповідну роз’яснювальну та профілактичну роботу з сім’ями, які опинилися у складних життєвих обставинах. А батькам, які неналежно виконували батьківські обов’язки, було надано необхідні консультації, а також висловлено попередження щодо стану виконання ними своїх обов’язків відносно їх дітей.

По закінченню розгляду питань були прийняті відповідні рішення на захист прав та інтересів дітей.