Чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

Чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

30 жовтня 2019 року під головуванням міського голови Л.Дромашко відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини. На порядок денний якого було винесено 17 питань, які стосувались житлових та майнових прав дітей, їх соціального та правового захисту.

За результатом розгляду питань трьом дітям надано статус дитини – сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування. З них, двоє дітей влаштовано під опіку родичів, одна дівчинка влаштована в прийомну сім’ю. Задоволено заяву батька про встановлення порядку побачення з малолітньою дитиною, затвердженні два висновки управління у справах дітей Первомайської міської ради про підтвердження місця проживання малолітніх дітей для їх тимчасового виїзду за межі України. Розглянуто два висновки органу опіки та піклування про доцільність позбавлення батьківських прав батьків відносно їх дітей; п’ять заяв громадян щодо вчинення правочинів над майном право власності або користування яким мають діти. Окрім того, були переглянуті та затверджені індивідуальні плани соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах. Фахівці центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді надали пропозиції щодо зняття та постановки на облік сімей, діти з яких опинилися в складних життєвих обставинах.

Опрацювавши матеріали та вислухавши виступи запрошених учасників засідання комісії, були прийняті відповідні рішення з врахуванням інтересів дітей.