Чергове засідання робочої групи з питань Бюджету участі

Чергове засідання робочої групи з питань Бюджету участі

13 червня 2018 року під головуванням першого заступника міського голови, за участю секретаря міської ради С.Бондарчука, відбулося чергове засідання робочої групи з питань Бюджету участі. Члени робочої групи зустрілися з авторами проектів-переможців 2017 року та обговорили початок реалізації проектів.

Враховуючи те, що програма Бюджету участі в місті впроваджується вперше, виникли об’єктивні проблеми під час її виконання. Зокрема, при написанні проектів не були враховані особливості роботи з бюджетними коштами та ріст цін на деякі товари та послуги. В зв’язку з цим виникла необхідність внести в проекти деякі зміни. Було прийнято рішення, що задля досягнення спільної мети – реалізації задумів жителів міста – автори разом з розпорядниками коштів внесуть необхідні корективи в проекти.

Нагадаємо, що прийом проектів розпочинається 02 липня 2018 року і триватиме до по 01 серпня 2018 року. Пропонуємо усім бажаючим долучитися до написання проектів та особисто зробити внесок в розвиток та покращення міста – поліпшити благоустрій територій міста, провести соціальні, культурно-митецькі, спортивні заходи тощо. Звертаємо увагу, що термін подачі проектів триватиме рівно місяць.