Черговий етап реалізації проекту «Прозорість та підзвітність між владою і громадянами»

Черговий етап реалізації проекту «Прозорість та підзвітність між владою і громадянами»

Впродовж минулого тижня в ряді загальноосвітніх закладах міста Первомайська пройшли семінари для мешканців міста на тему «Разом для вирішення проблем». Семінари організовані та проводилися посадовими особами органів місцевого самоврядування, як черговий етап реалізації проекту «Прозорість та підзвітність між владою і громадянами». В останній день проведення семінарів, 10 листопада зустріч відбулася з первомайцями в ЗОШ №12.

Секретар міської ради С.Бондарчук розповів про етапи реалізації проекту «Прозорість та підзвітність між владою і громадянами», про поїздки делегацій від нашого міста, які відвідали виконавчі органи м. Бориспіль, Кременчука, Б.Церкви, Вознесенська з метою обміну досвідом з питань прозорості та підзвітності між владою і громадянами, зокрема і стосовно роботи системи електронного документообігу, про теплу зустріч наших делегацій та корисність цих візитів. Після вступної презентації С.Бондарчука присутні представники від органів місцевого самоврядування ознайомили учасників семінару з роботою ЦНАПу в місті Первомайську, з аналізом та роз’ясненням Закону України «Про звернення громадян» та Бюджету участі. На завершення заходу Сергій Олександрович розкрив тему «Електронне врядування».

Всі доповідачі залюбки відповідали на запитання аудиторії, пообіцявши надати консультаційну підтримку, при необхідності, в разі виникнення проблем. Обговорення даних питань жвавим та цікавим. Зустрічі пройшли в теплій, дружній обстановці, були цікаві та продуктивні.