Черговий особистий прийом громадян Первомайським міським головою

Черговий особистий прийом громадян Первомайським міським головою

25 квітня 2017 року згідно затвердженого графіку на січень-червень 2017 року відбувся черговий особистий прийом громадян Первомайським міським головою Л.Дромашко.

Під час прийому до Людмили Григорівни звернулись 9 осіб, яких цікавило вирішення таких питань: наявність великої кількості бродячих собак у мікрорайоні «Фрегат»; заборгованість по заробітній платі комунальним підприємством «Первомайській міський водоканал»; надання матеріальної допомоги на придбання електротрансформатора для будинку, на лікування та на встановлення індивідуального опалення; облаштування дитячого майданчика; ремонт під’їзду багатоповерхового будинку; тощо.

Підняті городянами проблеми взяті міським головою на особистий контроль, відповідальним особам наданні доручення для відпрацювання у межах повноважень органів місцевого самоврядування.

Детальніше познайомитися з графіком особистих прийомів громадян міським головою можна на офіційному сайті міста за посиланням http://pervomaisk.mk.ua/s/acc175294dfcfb3c3a724505e25d5139.