Черговий виїзний прийом громадян

Черговий виїзний прийом громадян

6 листопада 2018 року, згідно з затвердженим графіком на липень-грудень 2018 року, міський голова Л.Дромашко провела черговий виїзний прийом громадян в приміщенні ТОВ «Комунтехбудсервіс» по вул. Федора Достоєвського, 14.

За вирішенням проблемних питань до міського голови звернулися мешканці мікрорайонів «Коротченко», «Достоєвського» та «Розова». Під час прийому у 22 зверненнях було порушено 37 питань. Жителів міста хвилювало наступне: надання матеріальної допомоги на встановлення індивідуального опалення; пільгове перевезення на міських автобусних маршрутах загального користування; надання земельної ділянки для будівництва; призначення житлової субсидії; освітлення вул. Розова; ремонт дахів, ліфтів, під’їздів, утеплення підвалів багатоповерхівок; встановлення біотуалету; приватизація квартири; реєстрація місця проживання; надання житла; видалення аварійно-небезпечних дерев; тощо.

З усіх питань, що порушувалися городянами під час прийому, міський голова надала роз’яснення та дала доручення відповідальним особам для відпрацювання у межах повноважень органів місцевого самоврядування.