Черговий виїзний прийом громадян

Черговий виїзний прийом громадян

04 грудня 2018 року, згідно затвердженого графіку на липень-грудень 2018 року, міський голова Л.Дромашко провела черговий виїзний прийом громадян в приміщенні Первомайського медичного коледжу по вул. Михайла Грушевського, 50.

Виїзний прийом міського голови відвідали мешканці міста, звернення яких потребували підтримки з боку міської влади. Більшість звернень стосувалися комунальних та соціальних питань, а також роботи громадського транспорту.

Громадяни, які звернулися на прийом до міського голови отримали необхідні відповіді та консультації. За результатами розгляду заяв, Людмила Григорівна надала доручення відповідальним особам опрацювати порушені під час прийому питання та в межах повноважень органів місцевого самоврядування надати допомогу у їх вирішенні.

Нагадаємо, виїзний прийом міського голови проводиться без попереднього запису та розпочинається з 9.00 в місцях, визначених графіком проведення виїзних прийомів на липень-грудень 2018 року. Або детальніше познайомитися можна на офіційному сайті міста за посиланням.