Черговий виїзний прийом громадян міським головою

Черговий виїзний прийом громадян міським головою

05 лютого 2019 року, згідно затвердженого графіку на січень-червень 2019 року, міський голова Людмила Дромашко провела черговий виїзний прийом громадян в приміщенні НВК ДНЗ-ЗОШ І ст. №2 за адресою – вул. Пилипа Орлика, 34.

Під час прийому до міського голови звернулись громадяни з наступними проблемними питаннями: надання матеріальної допомоги на лікування; заміна ламп вуличного освітлення; ремонт дороги, облаштування тротуару та встановлення дорожніх огорож; нарахування субсидії; заміна газового лічильника; тощо.

З усіх питань, що порушувалися городянами, міський голова надала роз’яснення під час виїзного особистого прийому. За результатами прийому Людмила Григорівна надала доручення відповідальним особам для відпрацювання у межах повноважень органів місцевого самоврядування.

Нагадаємо, виїзний прийом міського голови проводиться без попереднього запису та розпочинається о 9.00 в місцях, визначених графіком проведення виїзних прийомів на січень-червень 2019 року. З детальною інформацією можна ознайомитись на офіційному сайті міста за посиланням.