Черговий виїзний прийом громадян в мікрорайоні квартального комітету №49

Черговий виїзний прийом громадян в мікрорайоні квартального комітету №49

04 вересня 2018 року, згідно затвердженого графіку на липень - грудень 2018 року, міський голова Л.Дромашко провела черговий виїзний прийом громадян в мікрорайоні квартального комітету №49, за адресою: вул. Папаніна, 43.

На початку прийому Людмила Григорівна обговорила з жителями загальні питання та проблемні питання даного кварталу, зокрема щодо необхідності встановлення зовнішнього освітлення пішохідного переходу біля магазину №54; ремонту доріг; благоустрою та санітарного стану кварталу; перевезень осіб пенсійного віку на автобусних маршрутах загального користування в місті Первомайськ; якості питної води та щодо підвищення тарифів на водопостачання; боротьби з карантинними рослинами (амброзією полинолистою),тощо.

В ході обговорення Л.Дромашко пояснила громадянам про зміни в законодавстві щодо порядку призначення житлових субсидій та питання декомунізації.

Під час прийому у 4 зверненнях порушено 8 питань. Актуальними були питання встановлення світлофору, ямковий ремонт вулиць; прибирання прибудинкових територій означеного кварталу, закриття ями біля криниці на перехресті вул. Робесп’єра та Папаніна, тощо.

З усіх питань, що порушувалися городянами, міський голова надала роз’яснення під час прийому.

На прийомі також був присутній дільничний офіцер поліції Первомайського ВП ГУНП в Миколаївській області, майор поліції А.Поляков.

За результатами прийому Людмила Григорівна надала доручення відповідальним особам для відпрацювання у межах повноважень органів місцевого самоврядування.

Нагадаємо, виїзний прийом міського голови проводиться без попереднього запису та розпочинається з 9.00 в місцях, визначених графіком проведення виїзних прийомів на липень-грудень 2018 року. Або детальніше познайомитися можна на офіційному сайті міста за посиланням.