Cвяткова зустріч з нагоди Дня журналіста

Cвяткова зустріч з нагоди Дня журналіста

06 червня 2018 року в приміщенні виконавчого комітету відбулась святкова зустріч з нагоди Дня журналіста. В теплій невимушеній атмосфері представники міської влади в особі міського голови Людмили Дромашко та секретаря міської ради Сергія Бондарчука спілкувалися із представниками первомайських мас-медіа.

На первомайських журналістів чекали привітання, подарунки, частування солодощами, а також невеличка концертна програма організована Центром культури та дозвілля ім. Є.Зарницької.

Під час святкової зустрічі присутні здебільшого говорили про необхідність об’єктивного висвітлення інформації, бажання бачити в місцевих ЗМІ не лише негатив, а і позитив. Журналісти наполягали на більш рішучих діях влади по відношенню до порушників правил благоустрою.

Власною ініціативою щодо запровадження в місті щорічного конкурсу «Журналіст року» із аудиторією поділився секретар міської ради С.Бондарчук. Посадовець озвучив основні аспекти конкурсу та запросив журналістів до участі та співпраці в розробці положення про конкурс. Свіжа ідея викликала щиру зацікавленість присутніх. Журналісти жваво ділилися пропозиціями та погодились, що їхня участь в розробці проекту рішення про конкурс необхідна.

Після приємного, півтори годинного спілкування, журналісти роз’їхалися по робочих місцях продовжувати свою роботу у справі інформування громадськості про найважливіші події життєдіяльності нашого міста.