Делегація до Борисполя

Делегація до Борисполя

31 жовтня 2017 року делегація від нашого міста у складі депутатів міської ради П.Мамотенко, О.Горіцина,  представниці громадської організації «Другарі» Н.Кондарук та головного спеціаліста відділу інформаційних технологій та комп’ютерно-технічного забезпечення М.Кайбишева відвідала місто Бориспіль.

Нагадаємо, що наше місто взяло участь в конкурсі проектів, які сприяють розвитку місцевої демократії в Україні, що проводився Радою Європи. Наш проект «Прозорість та підзвітність між владою і громадянами» отримав перемогу. В рамках реалізації даного проекту, окрім іншого, передбачено отримання досвіду від передових міст нашої держави у сфері впровадження електронної демократії. Делегації від нашого міста найближчим часом відвідають виконавчі органи різних міст нашої країни з метою обміну досвідом з питань прозорості та підзвітності між владою і громадянами, зокрема і стосовно роботи системи електронного документообігу. Питання, що найбільше цікавлять  - це функціонування системи внутрішнього електронного документообігу; підключення до системи електронного документообігу органів місцевого самоврядування комунальних підприємств міста; робота з персоналом щодо використання системи електронного документообігу; інтеграція системи електронного документообігу із іншими системами; робота зі зверненнями громадян; прозорість влади, тощо.

Делегацію від нашого міста тепло зустріли міський голова міста Бориспіль Анатолій Федорчук, секретар Бориспільської міської ради Ярослав Годунок, керуюча справами виконавчого комітету Людмила Передерей.

Під час особистого спілкування, керманич міста поділився здобутками та напрацюваннями у сфері впровадження електронної демократії, розповів про проблеми, які стояли перед містом та поділився шляхами їх вирішення. Також, під час візиту, делегація нашого міста мала змогу ознайомитися з організацією роботи виконавчих органів Бориспільської міської ради та отримати цікаві напрацювання для впровадження у виконавчому комітеті та управліннях Первомайської міської ради. Зокрема детально було роз’яснено роботу ЦНАП з використанням системи електронного документообігу, участь структурних підрозділів в обробці вхідної та вихідної кореспонденції. Цікавими практиками котрі можливо реалізувати в нашому місті стали такі можливості як   консультування через електронну пошту з приводу надання адміністративних послуг та можливість подати заяву та документи для отримання адмінпослуги он-лайн. Загалом, візит пройшов продуктивно, завдячуючи теплому прийому, відкритості до діалогу та співпраці керівництва міста Бориспіль.

Найближчим часом, з метою обміну досвідом, заплановано відвідати ще три міста України – Білу Церкву, Кременчук та Вознесенськ.