Делегація до Кременчука

Делегація до Кременчука

3 листопада 2017 року делегація від нашого міста у складі депутата міської ради О.Молдована, заступника голови громадської організації «Центр громадських ініціатив – південь» О.Сабліної та начальника відділу інформаційних технологій та комп’ютерно-технічного забезпечення апарату виконавчого комітету міської ради В.Галузінського, в рамках реалізації проекту «Прозорість та підзвітність між владою і громадянами», відвідала місто Кременчук. В рамках реалізації даного проекту, окрім іншого, передбачено отримання досвіду від передових міст нашої держави у сфері впровадження електронної демократії.

Під час робочого візиту членів делегації цікавили питання прозорості та підзвітності між владою і громадянами, зокрема і стосовно роботи системи електронного документообігу, а саме: функціонування системи внутрішнього електронного документообігу; підключення до системи електронного документообігу органів місцевого самоврядування комунальних підприємств міста; робота з персоналом щодо використання системи електронного документообігу; інтеграція системи електронного документообігу із іншими системами; робота зі зверненнями громадян; прозорість влади, тощо.

Делегацію з Первомайська радо зустрів керуючий справами виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Руслан Шаповалов. Він ознайомив первомайців з соціально-економічним розвитком міста Кременчука, з роботою органів місцевого самоврядування, відзначив досягнення міста у сфері електронної демократії.

В місті Кременчук працює комунальне підприємство «Міськоформлення», основними завдання та функціями якого є формування та розвиток інформаційно-комунікаційної інфраструктури міста, що забезпечує обмін інформацією і взаємодію користувачів системи та координацію діяльності з розробки та реалізації проектів міських, регіональних та державних програм у сфері інформатизації. Також підприємство надає послуги з розробки електронної системи управління інформаційними ресурсами та електронного банку даних Кременчуцької міської ради, виконавчого комітету та підприємств створених на основі комунальної власності. Це дає змогу впроваджувати в Кременчуцькій міській раді своє програмне забезпечення, адаптоване до реалій міста в короткі строки та за прийнятною вартістю. На даний час в місті іде активне впровадження системи «Картка громадянина».

Програма перебування первомайців була досить насиченою. Неоціненний досвід та змістовні консультації отримані первомайцями під час візиту до Кременчука, важливі та вкрай необхідні нашому місту.