Делегація до Миколаєва на святкові заходи з нагоди відзначення Дня матері та Міжнародного дня сім’ї

Делегація до Миколаєва на святкові заходи з нагоди відзначення Дня матері та Міжнародного дня сім’ї

16 травня 2017 року від міста Первомайська було відряджено делегацію до Миколаєва на святкові заходи з нагоди відзначення Дня матері та Міжнародного дня сім’ї. До складу делегації увійшли представники сімей опікунів, прийомних та багатодітних сімей.

Під час урочистих зборів бабусю родини Логвіненків Любов Василівну за сумлінне виконання обов’язків опікуна, піклувальника було відзначено Почесною грамотою Миколаївської облдержадміністрації, а прийомних батьків Ярову Олену Валеріївну та Ярового Олександра Леонідовича за вагомий особистий внесок у справу виховання дітей у сім’ї нагороджено Подякою Миколаївської обласної ради.

Слід відзначити, що первомайці їздили до Миколаєва на новенькому автобусі, що пристосований в тому числі для пасажирів з обмеженою мобільністю. Зазначений автобус було придбано міською владою наприкінці 2016 року. Придбання автобусу стало результатом перемоги проекту управління соціального захисту населення Первомайської міської ради «Створення умов для обслуговування пільгової категорії населення по вул.Театральній, 6а» в конкурсі програм і проектів Державного фонду регіонального розвитку. На придбання транспортного засобу для перевезення не менше 10 пасажирів, в тому числі пасажирів на інвалідних візках, РУТА 23А Нова (категорія М2, клас І) в рамках співфінансування з міського бюджету виділено 452,1 тис.грн., з фонду регіонального розвитку виділено 236,8 тис.грн.