Делегація до Вознесенська

Делегація до Вознесенська

В рамках реалізації проекту «Прозорість та підзвітність між владою і громадянами» делегації з міста Первомайська продовжують відвідувати міста нашої держави, що мають досвід роботи у сфері впровадження електронної демократії для обміну досвідом.

Так, 2 листопада 2017 року делегація від нашого міста у складі депутатів міської ради П.Мамотенко, І.Яриша, члена громадських організацій «Другарі», Первомайської молодіжної громадської організації жіночий інформаційно-координаційний центр «Ольвія» Н.Кондарук та начальника відділу інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю та засобами масової інформації апарату виконавчого комітету міської ради Н.Шевчук відвідала місто Вознесенськ.

Первомайців тепло зустріли колеги-вознесенці: секретар Вознесенської міської ради Лариса Торжинська, керуюча справами виконавчого комітету Наталія Сербенюк, начальник загального відділу Наталія Охрімчук та спеціалісти профільних відділів.

Під час особистого спілкування представники влади обговорили здобутки та проблеми впровадження електронної демократії в наших містах, структуру виконавчих органів Вознесенської та Первомайської міських рад, ознайомилися з роботою системи електронного документообігу, Центру надання адміністративних послуг, роботою спеціаліста зі звернень громадян, впровадженням в місті «Електронної картки жителя Вознесенська», тощо.

В ході робочого візиту первомайці дізналися багато нового і цікавого. Так, наприклад, зацікавив досвід Вознесенська в напрямку співпраці з членами виконавчого комітету та депутатами міської ради. Зокрема виконавчий комітет Вознесенської міської ради відмовився від паперових варіантів проектів рішень виконавчого комітету та міської ради, що отримують члени виконкому та депутати міської ради для попереднього ознайомлення. Секретар Вознесенської міської ради зазначила, що надання проектів рішень в електронному варіанті значно зменшує витрати бюджетних коштів на папір та чорнила.

з 2014 року, в зв’язку з бездіяльністю та невиконанням своїх функцій в місті Вознесенську припинила своє функціонування Громадська рада. Натомість досить активно працює Молодіжна колегія, очолювана молодою активісткою Оленою Завородченко. Працюючи з 2011 року, Молодіжна колегія Вознесенська в тісній співпраці з керівництвом міста постійно втілює в життя найсміливіші задуми молоді міста – проводять волонтерські акції, допомагають армії, організовують різноманітні дозвілля для молоді міста, тощо.

Візит пройшов продуктивно, завдячуючи теплому прийому, відкритості, готовності до діалогу та співпраці керівництва міст Вознесенська та Первомайська.