День довкілля у Первомайську

День довкілля у Первомайську

Уже традиційно у квітні-травні проходить весняний двомісячник з благоустрою і санітарного очищення міста Первомайська, під час якого проводяться заходи із забезпечення чистоти і порядку в мікрорайонах міста, прибирання та приведення у належний санітарний стан парків, скверів, прибудинкових територій, дитячих і спортивних майданчиків, кладовищ, вулиць, доріг, зупинок міського транспорту, висаджуються нові дерева, тощо. Так, 8 квітня 2017 року в рамках щорічної акції «За чисте довкілля» в місті Первомайську відбувся День довкілля. Масштабні заходи з благоустрою розгорнулись у Молодіжному парку, що знаходиться на вул. Андрія Чернецького. Нажаль, територія парку потребує прибирання, адже первомайці не завжди залишають після себе чистоту. Парк, умовно, поділили на сектори, присутні розділившись, відправилися наводити лад та виконувати різні роботи: вигрібати минулорічне листя, підмітати алеї, підбілювати бордюри, ліквідували звалища побутового сміття, тощо. Приведено до належного вигляду парк площею 3,4 га та вивезене сміття об’ємом 40 м³. Напередодні, у парку Молодіжному, спеціалістами виконавчого комітету міської ради та управління житлово-комунального господарства міської ради було висаджено 130 дерев ясену та чорного клену.

Суботнім ранком упорядковували територію парку міський голова Л.Дромашко, секретар міської ради С.Бондарчук, заступники міського голови, начальники управлінь і відділів міської ради, співробітники органів місцевого самоврядування, депутати групи «Розвиток», адміністрації шкіл та учні ЗОШ №4, №6, №12, №16. Звичайно ж, приємно те, що до проведення даної акції відповідально поставилася учнівська молодь. Це означає, що бесіди, розмови, виховні години вчителів не проходять безплідно. І учні уже повноцінні і свідомі члени суспільства.

 Міська рада вдячна усім, хто не залишився осторонь та долучився до цієї благородної справи, став більш екологічно свідомим, зробив ще один крок до покращення стану довкілля! Слід пам’ятати, що справжній господар, який дбає про свою домівку та навколо неї упродовж всього року – працює  на благо рідного міста.

В заході з благоустрою прийняло участь понад 250 осіб. Плідно і результативно пройшов День довкілля в місті.

Також цього дня вздовж берегової зони в районі третього млина неподалік від вул. Павла Тичини ГО «Центр Громадських Ініціатив Південь» та депутат міської ради Н.Сабліна ініціювали проведення суботнику. До заходу також долучились активні мешканці мікрорайону. Була приведена до належного вигляду берегова зона річки Південний Буг, висаджено 3000 саджанців сосен. У весняній толоці та озелененні берегової зони прийняло участь близько 200 активістів.