День Конституції України

День Конституції України

Ранок 27 червня розпочався святковими урочистостями присвяченими Дню Конституції України. Мітинг відбувся на центральному стадіоні міста. Громадськість у складі депутатів міської ради, членів виконавчого комітету, представників органів місцевого самоврядування, трудових колективів підприємств, установ, організацій та навчальних закладів із державним святом привітала міський голова Л.Дромашко. «День Конституції – не просто свято нормативного акту, а день, коли було затверджено права і свободи громадян України. Прийняття Основного Закону ознаменувало фундаментальне закріплення нашої незалежності, навіки закарбувало волю українського народу жити у власній суверенній, соборній державі…», – зазначила Людмила Григорівна. «Сьогодні Україна переживає досить нелегкі часи, а український народ відстоює визначені в Конституції непохитні цінності. Але я переконана, що ми впораємось з усіма труднощами і спільними зусиллями збережемо єдність нашої держави», – йшлося під час виступу. Наостанок очільниця міста побажала городянам високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень заради реалізації принципів Конституції України. «Нехай злагода, мир та добро панують у серцях кожного, а в душі міцніє почуття гордості за нашу Батьківщину!» – закінчила свою промову міський голова.

За високий професіоналізм, активну громадську позицію, заслуги у громадсько-політичній діяльності, у вирішенні соціально-економічних питань міста, значний внесок у зміцнення української державності та з нагоди відзначення 22-ї річниці Конституції України були відзначені Почесною грамотою виконавчого комітету міської ради та цінним подарунком кращі первомайці. Грамотою Миколаївської облдержадміністрації відзначено директора Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Л.Крижанівську.

До привітань приєднався заступник командира військової частини А2709 по роботі з особовим складом, майор М.Ткачевський, який під час виступу, зокрема наголосив, що 28 червня 1996 року стало історичною датою, а День Конституції України навіки залишиться нашим спільним святом.

Наприкінці мітингу делегація від зібрання поклала квіти до пам’ятника Тарасу Григоровичу Шевченку.