День місцевого самоврядування

День місцевого самоврядування

Щорічно, 7 грудня в Україні відзначається День місцевого самоврядування. Це професійне свято депутатів міських, сільських, селищних, районних та обласних рад, членів виконавчих комітетів, голів квартальних комітетів та працівників виконавчих органів рад усіх рівнів.

З нагоди свята голів квартальних комітетів міста Первомайська привітав секретар міської ради С.Бондарчук. Сергій Олександрович подякував присутнім за їхню активну громадську діяльність, побажав міцного здоров’я, добробуту, злагоди та вручив всім цінні подарунки.

Цього ж дня, в міському Центрі культури та дозвілля ім. Є.Зарницької відбулись урочистості присвячені Дню місцевого самоврядування.

Традиційно, на початку свята, зібрання привітала міський голова Л.Дромашко. Під час виступу Людмила Григорівна подякувала депутатському корпусу, виконавчому комітету, головам квартальних комітетів, посадовцям органів місцевого самоврядування, активістам громадських організацій, за внесок у розбудову місцевого самоврядування та соціально-економічний розвиток Первомайська, висловила надію на подальшу плідну співпрацю на благо рідного міста та його жителів, побажала громаді миру, добра та злагоди.

Урочистості продовжилися церемонією нагородження. Цього дня Почесною грамотою виконавчого комітету міської ради та цінними подарунками міський голова відзначила 14 кращих представників місцевого самоврядування та три колективи – управління у справах дітей міської ради, Первомайської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6, колектив відділення соціальної допомоги вдома територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

По закінченню урочистої частини свята на присутніх чекав чудовий концерт підготований Центром культури та дозвілля, за участю талановитих колективів художньої самодіяльності міста.