День народження довгожительки

День народження довгожительки

Найцінніше, що є в людини, стверджують мислителі, — це її життя. Воно дається їй лише раз і кожній своє. Його ніколи не можна прожити двічі або змінити ту частину, що вже минула. Але можна прожити життя розумним, осмисленим та змістовним…

В суботу, 21 квітня 2018 року довгожительці міста Первомайська Агафії Павлівні Солганенко виповнилося 100 років. Привітати із Днем народження ювілярку завітали міський голова Л.Дромашко та заступник начальника управління соціального захисту населення міської ради з питань організації надання соціальних послуг Н.Ельсон. Людмила Григорівна вручила Агафії Павлівні квіти, вітальну листівку від Миколаївської облдержадміністрації та виконавчого комітету Первомайської міської ради, подарунки. Зокрема, з нагоди поважного ювілею Агафія Павлівна отримала матеріальну допомогу у розмірі 1000 грн. та стипендію Первомайської міської ради у розмірі 1200 грн., яку буде отримувати щомісячно. А також очільниця міста висловила найщиріші слова вдячності за прожитті роки і життєвий досвід. Побажала їй міцного здоров’я, родинного затишку, шани, радості й турботи від рідних.

Як розповіли діти, Агафії Солганенко нелегке життя прийшлося пережити. В ньому зустрічалося усе: радість і горе, нагороди та випробування. Але Агафія Павлівна гідно прожила свій вік, виховала двох дітей, які здатні забезпечити їй спокійну старість. Має трьох онуків та шість правнуків.

У свою чергу родина, від імені ювілярки, подякувала міському голові за щирі слова привітань.