День працівника освіти

День працівника освіти

День працівника освіти – особливе свято, що користується великим визнанням. Саме педагоги стоять біля витоків становлення особистості. У житті кожного з нас представники цієї професії посідають важливе місце, вихователь у дитячому садку, перший учитель у школі і мудрий наставник в коледжі або вищому навчальному закладі. 03 жовтня 2019 року в будинку культури «Фрегат» під гаслом «Освіта має талант» пройшли урочистості збори присвячені Дню працівників освіти. Зі сцени первомайських педагогів вітали міський голова Л.Дромашко, секретар міської ради С.Бондарчук, начальник управління освіти міської ради Г.Остапенко, голова профспілки працівників освіти і науки міста І.Сисоєва, депутат міської ради О.Іванченко. Багато почесних грамот та відзнак було вручено цього святкового дня кращім з кращих. На адресу освітян лунали слова подяки за нелегку, але благородну працю, за небайдужість та сердечність, за щоденний творчий пошук. Вчителям бажали натхнення, витривалості, добробуту та успіхів, щирої любові учнів.

Яскравою окрасою свята стали творчі номери, які подарували, вчителям, народний ансамбль бального танцю «Натхнення», первомайська співачка Катерина Пасічник та її друзі.

Тож, вітаємо освітян з професійним святом та бажаємо міцного здоров’я, щастя, благополуччя, творчих успіхів і невичерпної наснаги!