День працівника соціальної сфери України

День працівника соціальної сфери України

«Життя людини до тих пір має цінність,
поки людина може допомагати іншим»
(Іван Франко)

У першу неділю листопада в Україні, згідно з Указом Президента України від 13.04.1999 року № 374/99 відзначають День працівника соціальної сфери.

Це свято є свідченням високої оцінки державою ролі працівників, які щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту, зайнятості, організації оплати і безпеки праці, трудових відносин.

В 2017 році День працівника соціальної сфери України припав на 5 листопада. Соціальному працівнику доводиться стикатися з різними сферами життя людини і суспільства: фізичним і психічним здоров'ям, особистими і груповими конфліктами, плануванням сім'ї, з проблемами працевлаштування, професійної і соціальної адаптації різних категорій населення, профілактикою асоціальної поведінки і багатьма іншими. Їх праця сповнена гуманізму, милосердя та тепла. Вони небайдужі до людських проблем, завжди відкриті до тих хто потребує допомоги.

3 листопада 2017 року з нагоди відзначення Дня соціального працівника соціальної сфери, в Центрі культури та дозвілля ім. Є.Зарницької відбувся урочистий захід, в якому взяли участь міський голова Л.Дромашко, секретар міської ради С.Бондарчук, заступник міського голови по охороні здоров’я та гуманітарних питаннях Н.Товста, заступник міського голови, начальник управління соціального захисту населення міської ради О.Колесніченко, представники трудових колективів структурних підрозділів виконавчого комітету Первомайської міської ради.

Із вітальним словом з нагоди професійного свята, яке по праву належить тим, хто виявляє милосердя, створює добро не тільки по службовому обов’язку, але і по велінню совісті і заклику душі, словами щирої подяки за напружену працю та з побажаннями міцного здоров’я, натхнення, звернулись до присутніх Людмила Григорівна Дромашко, Сергій Олександрович Бондарчук та Ольга Анатоліївна Колесніченко.

В цей день, за сумлінну працю, високий професіоналізм при виконанні службових обов’язків та з нагоди Дня працівника соціальної сфери України Почесними грамотами виконавчого комітету міської ради та цінними подарунками нагороджено кращих працівників соціальної сфери. Всього було відзначено 22 особи.

Система соціального захисту охоплює практично всі сфери суспільного життя. І саме через призму професійних і людських якостей її працівників громадяни оцінюють авторитет влади, рівень турботи держави про людину. Вони допомагають працевлаштуватися, відновити шляхи побудови сімейного добробуту, отримати матеріальну допомогу в особливі моменти життя, відчути родинний затишок і турботу, надійне плече, а головне усвідомити, що до долі кожної людини вибудовується шлях дбайливого, відповідального, адресного ставлення. З кожним роком зростає значимість цих працівників, адже їх турботу відчувають широкі верстви населення. Вони щоденно піклуються про соціальні проблеми та допомагають здолати життєві труднощі. Їх праця скромна і не завжди помітна, але завжди сповнена душевним теплом. Кожен працівник робить вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства.

Тож побажаємо, цим людям, які добре та відповідально виконують покладені на них завдання, дарують людям надію на краще, своєчасно подають руку допомоги тим, хто цього потребує, міцного здоров’я. Нехай ваша компетентність, працьовитість, душевне тепло і надалі служитимуть на благо людей, а серця зігрівала щира повага і любов оточуючих.

Музичним подарунком для всіх стала концертна програма, на якій були представлені сольні та вокальні дуети, хореографічні постановки.