День Святого Миколая

День Святого Миколая

19 грудня 2018 року місто святкувало День Святого Миколая. Міський голова Людмила Дромашко, заступник міського голови, начальник управління соціального захисту населення Ольга Колесніченко, разом зі Святим Миколаєм завітали до маленьких первомайців, що перебувають разом із батьками на цілодобовому стаціонарі в соматичному та хірургічному дитячих відділеннях ПЦМБЛ. Міський голова привітала дітлахів та їх батьків зі святом, побажала всім здоров’я, діткам найшвидшого одужання, а батькам терпіння та надії на краще. Святий Миколай розважив дітей та разом з міським головою вручили дітям солодощі. Також Святий Миколай завітав і до центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів та разом з міським головою поздоровили зі святом вихованців центру. Людмила Григорівна теплими словами привітала дітлахів та їх батьків, побажавши здоров’я та миру. Окрім подарунків діти отримали незабутні враження та масу позитивних емоцій.

Цього ж дня для дітей пільгових категорій, дітей, батьки яких беруть участь безпосередньо в антитерористичній операції, а також дітей, внутрішньо переміщених осіб із східних областей, Автономної Республіки Крим, творчо обдарованих і талановитих дітей, відмінників навчання, в тому числі дітей з числа представників національних меншин міста, в міському Центрі культури та дозвілля ім. Є.Зарницької пройшла вистава «З неба у святкових шатах нам Миколай дари несе». Наприкінці свята, дітей вітали Святий Миколай та міський голова Людмила Дромашко, які виконали приємну місію вручивши юним первомайцям солодкі подарунки.

Свято Святого Миколая не оминуло і територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) міста Первомайська. У стаціонарному відділенні для постійного та тимчасового проживання людей похилого віку та інвалідів, відбувся святковий обід. Працівники закладу вітали підопічних зі святом Святого Миколая і пригощали фруктами та солодощами. В приміщенні Первомайського міського товариства інвалідів, з нагоди свята, відбулися вечорниці для людей з обмеженими можливостями. У зустрічі приймали участь заступник міського голови, начальник управління соціального захисту населення Ольга Колесніченко, працівники територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та члени товариства. За святковим столом лунали пісні, привітання, побажання здоров'я.

День Святого Миколая в місті пройшов під яскравим і добрим знаком уваги до дітей, людей похилого віку та інвалідів.